Felhívás

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által 2020. március 11-én elrendelt, a kialakult koronavírus helyzettel összefüggő megelőző intézkedésekkel (VIII/1015-1/2020/KOAT) összhangban, a Magyarországi Református Egyház azt a döntést hozta, hogy határozatlan időre felfüggeszti a Bárka táborba történő regisztrációt.

A felfüggesztés minden egyes turnusra való regisztrációt érint.

Sajnos arról is tájékoztatással kell lennünk, hogy az  Emberi Erőforrások Minisztériuma intézkedéseivel összhangban,

1. turnus: 2020. június 2-7.
  2. turnus: 2020. június 8-13.
  3. turnus: 2020. június 16-21.

turnusaink elmaradnak.

A már összegyűjtött regisztrációs dokumentációt kérjük, őrizzék meg, amint új információk birtokába jutunk és a járványhelyzetet követően hosszabb távra is lehetőségünk lesz tervezni, újból felvesszük Önökkel a kapcsolatot, hogy a Bárka fedélzetén köszönthessük egymást.

Bárka tábor csoport

Magyarországi Református Egyház Pályázati Iroda
1146 Budapest, Abonyi u. 21.
Mobil: +36-30/300-4090